Každý komentář vykouzlí na mé tváři úsměv,i ten od tebe

TOPlist

Něco o 5angels

15. dubna 2010 v 16:06 |  ♫5angels♫
Pro červnový koncert v pardubické ČEZ Aréně dne 26. června 2010 se nám podařilo získat v současnosti asi nejznámější dětskou skupinu, která dokázala jako jedna z mála vyprodat pražskou Lucernu. Mnozí z Vás ji mohli také vidět při televizním vystoupení ve finále soutěže X-factor. Je to skupina 5angels, která společně s pardubickou skupinou Uši, rockovým smyčcovým triem Inflagranti, Helenou Zeťovou a Mekym Žbirkou vystoupí v Pardubicích.
Kdo vlastně 5angels jsou?
5angels je populární dívčí skupina, jejímž hudebním steylem je především ´R´n´B a také disko. Jak již název napovídá, skupina se skládá z pěti dívek. Dvě nejstarší dívky ze skupiny 5angels mají 12 let, dvě nejmladší 9 let.
U vzniku skupiny stál v roce 2007 Michal Mertl, její současný manažer. V té době dostal nápad vytvořit dívčí skupinu, ktereá by byla atraktivní pro děti kolem 10 let. Podobná skupina v té době u nás neexistovala. Původně byla 5angels tvořena pěti dívkami z AT Studia Domino, které byly vybrány při konkurzu.
Z původní pětice tvořené těmito dívkami Kristýna Pecková, Niki Šneidrová, Týna Šlingrová, Nikola Mertlová a Tereza Procházková, zůstala do současnosti jen Nikola. 5angels nejdříve opustila Tereza, což se stalo na jaře 2008. Její místo ve skupina zaujala Diana Kahleová, která však o rok později z 5angels odešla. V srpnu opustily soubor i další dívky (Kristýna, Niki a Týna). Odchod těchto členek doprovázela relativně nepřátelská atmosféra a objevovaly se i informace o úplném konci této dívčí skupiny.
Nic podobného se ovšem nestalo, protože skupina byla doplněna o čtveřici nových dívek, které mají podle manažera 5angels dosahovat vyšších kvalit. Tato obměna má také umožnit pracovat na náročnějších projektech.
Dívčí skupina 5angels za dobu svého trvání dosáhla několika opravdu velkých úspěchů. Mezi ně patří například koncert v Lucerně, na kterém se jako host objevil Daniel Nekonečný. Koncert v Lucerně byl zcela vyprodán, jstejně jako další představení 5angels, kterých má tato dívčí skupina opravdu mnoho.
Pravděpodobně nejvíc však skupina 5angels získala díky vystoupení v televizi Nova ve finálovém večeru X-faktoru. Skupina měla opravdu obrovský úspěch a po vystoupení se ji dostávalo mnohem více pozornosti ze strany médií, než kdykoliv předtím.
Ještě stále nevíte kdo 5angels jsou, tak se podívejte na ukázku jejich umění zde.

Kopírujte s Ikonkou nebo se zdrojem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anizekpenizek anizekpenizek | E-mail | 27. března 2011 v 21:57 | Reagovat

máš hezký blog

2 JOJO JOJO | Web | 1. ledna 2012 v 19:24 | Reagovat

Juuuu...boží ja sem ti poslala e-mail ja sem iveta: Ivča

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama